ТЕРМІНОВЕ ЗАКЛИКАННЯ: Підтримайте нашу роботу з надання допомоги в Херсоні
Наша команда перебуває в Херсоні, надаючи послуги з евакуації та критично важливу допомогу людям, які постраждали від руйнування дамби в Новій Каховці. Будь ласка, підтримайте нас, щоб ми могли їм допомогти.
![](https://staysafeua.org/wp-content/uploads/2022/10/DSCF9064-2-scaled.jpg)
ДАРУВАТИ НАДІЮ, РЯТУВАТИ ЖИТТЯ
РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ЗБЕРЕГТИ
Ми надаємо негайну, індивідуальну допомогу, що базується на реальних потребах громад “останньої милі” на сході України.
![](https://staysafeua.org/wp-content/uploads/2022/10/DSCF8887-edited-scaled.jpg)
![](https://staysafeua.org/wp-content/uploads/2022/11/DSCF8887-edited.jpg)
Що ми робимо
Наша команда спеціалізується на наданні критично важливої допомоги та послуг у районах останньої милі на сході України. Від початку російського вторгнення ми безперервно надаємо як гуманітарну, так і медичну допомогу. Крім того, ми організували евакуаційний центр і притулок для біженців поблизу Бахмута, щоб допомогти тим, хто шукає притулку від цього руйнівного конфлікту.
Хто ми
Ми – команда корінних українців, які вперше зібралися разом на польсько-українському кордоні з початком цієї війни, щоб підтримати наших співгромадян. Наші глибокі зв’язки з цією країною ставлять нас в унікальне становище, щоб розуміти потреби нашого народу і те, як їх задовольнити. Завдяки нашій надійній та ефективній роботі ми встановили міцні партнерські стосунки з міжнародними організаціями, що дозволило нам підтримувати широкі верстви населення.
![](https://staysafeua.org/wp-content/uploads/2023/04/Team-Pic.jpg)